Hasemek San.Sit.684.St.No:22-24
Ostim/Ankara/Turkiye
Mühendislik
Tel:+90 312 3953450-3953771-72
LTD.ŞTİ.
Fax:+90 312 3953078
Solar Demo(Video)
 
2M MÜHENDİSLİK KURULUŞU BUGÜNÜ VE YARINI
             2M Mühendislik İmalat Sanayi LTD.ŞTİ 1997 yılında üretim faaliyetine başlamıştır. 2M kurulduğu günden bu yana sürekli gelişim içerisinde olmuştur. 2M ülke ihtiyaçları ve dış taleplere uygun olarak yatırımlarına devam etmekte ve ürün yelpazesini her geçen gün genişletmektedir.

             Bu gün Ankara Ostim İvedik organize sanayi bölgesi 1200 m2 kapalı alan içerisinde yaklaşık 130 çeşit malın üretimini yapmanın haklı gururunu taşımaktadır.

             İmalat sanayi saç metal kalıpları (Die structure),alüminyum enjeksiyon kalıpları(Die casting), Plastik enjeksiyon kalıpları(plastik mold),vakum kalıpları(Vakum mold),imalatı ve bunların baskısını üstlenerek katkıda bulunmaktadır.

              Daima en iyiyi yakalamak düşüncesiyle hareket eden 2M yönetimi ve çalışanlarıyla insan ve çevre düşüncesinden asla taviz vermeden toplumun sosyal,kültürel ve ekonomik gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

              Halen bünyemizde,plastik kalıp imalatı,metal enjeksiyon kalıp imalatı,saç metal kesme bükme kalıpları imalatı,plastik ve metal enjeksiyon baskı işleri ile fason piyasasına hitap ediyoruz.Reflektif yol butonları,solar yol butonları,elektrikli tünel yada köprü altı geçitleri için yol butonları,park ve bahçeler,kapalı mekanlar için aydınlatma ve dekoratif aydınlatma malzemeleri imalatını da kendi imalatımız olarak pazara sunmaktayız.

               Karayolları güvenlik malzemeleri ve aydınlatma sektöründe mekanik ve elektroniği bir arada kullanarak çok daha faydalı kaliteli ve çevreci ürünleri insanların beğenisine sunmayı hedefliyoruz.

 
 
 

IPX IT Solutions